AnasayfaHakkımızdaOto Beyin Nedir?Teknik BilgiÜrünlerimizNeredeyiz?Bize Yazınİletişim Bilgilerimiz

ECU (Motor Kontrol Ünitesi)

ECU (Motor Kontrol Ünitesi) otomobilin motor bölümünde veya yolcu kabini içinde bir yere monte edilmiştir...

ABS Beyni

ABS, kullanıldığı taşıtın kararlılığını, manevra ve durma yeteneğini artırabilen bir fren sistemidir. Drt-tekerlek ABS, tekerlek kilitlenmesini önleyerek, sürücülere acil frenleme durumlarında kararlılık ve yön kontrol sağlamaktadır.

Enjeksiyon Beyni

Elektronik enjektörler mekaniklerin aksine sürekli açılıp kapanarak çalışır. Enjektör açıldığında benzin basıncı ile benzin ince delik veya deliklerden emme manifoldundan geçen havanın üzerine püskürtülür.

Bayrak Elektronik

ELEKTRİKLİ ARAÇ DÖNÜŞÜMLERİ

  

ARAÇLARINIZ ELEKTRİK DÖNÜŞÜMÜNE ÇEVRİLİR

 

 

%100

PERFORMANS

%100 EMİSYON
%100 KALİTE

LİTYUM AKÜLER HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Oto Beyin (ECU) Nedir?

 

   Yeni yayın hayatına giren internet sitemizde ürünlerimizi inceleyebilir, teknik bilgi alabilir ve bize sormak istediklerinizi sorabilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Kocasinan'da faaliyet gösteren iş yerimiz günümüzün teknolojisini yakından takip edip günümüzün elektro mekaniği konusunda yüksek teknoloji ürünleri ve ekipmanı ile tüm sorunlarınıza anında cevap vermektedir.

Sorularınız İçin Tıklayınız

 

 

 

 

 

Etiketler: Elektrikli dönüşüm, araçlarınızı elektrikli dönüşüm, araçlarınızı elektrike döndürme, elektrikli araçlar, warp motor türkiye, warp motor tamiri, lityum akü, lityum akü tamiri, lityum akü modelleri, lityum akü satan yerler, türkiye lityum akü, elektrikli motorlu araçlar, yakıta son araçlar, yakıtsız araçlar, yakıtsız araba, yakıtsız araba modelleri, en ucuz warp motor, elektrikli araç yapımı, elektrikli araç yapan yerler, elektrikli araç yapım,

© 2011 BAYRAK Elektronik Oto Beyin Yenileme Tamir || Hazırlayan Ersan